
Қолмен бүріккіш, 2 л, сорғы және қысымды төмендететін клапаны бар Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 2 литр Palisad 64738 қол бүріккіші, сорғы сорғысы және қысымды төмендететін клапаны бар, бау-бақша өсімдіктерін зиянкестер мен аурулардан қорғауға қызмет етеді. Азықтандыру немесе шағын суару үшін пайдалануға болады. Ерітіндіні кең мойын арқылы құю ыңғайлы, ал реттелетін бүріккіш басы оңтайлы қысым күшін таңдауға мүмкіндік береді. Бүріккіш гүлзарлардағы, төсектердегі және жылыжайлардағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Төзімділік — бүріккіш берік және тозуға төзімді пластиктен жасалған. Үздіксіз бүрку мүмкіндігі — тұтқасында арнайы бекіткіш бар. Пайдалану қауіпсіздігі — бүріккіш артық қысымды автоматты түрде түсіретін клапанмен жабдықталған. Саптаманың қорғанысы — су қабылдайтын шланг сүзгісі оның бітелуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 380 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 2 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996075594 |
- Бағасы: 2 704 ₸

