
Қолмен бүріккіш, 5 л, сорғы, шланг, Палисад бүріккіші бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64740 қолмен бүріккіш, сыйымдылығы 5 литр сыйымдылығы бар сорғы, шланг және бүріккіш, бақша төсектеріндегі, гүлзарлардағы және жылыжайлардағы өсімдіктерге күтім жасау үшін қолданылады. Құрылғы пестицидтерді шашуға және тыңайтқыштарды енгізуге арналған. Сұйықтықтың берілуі реттелетін бүріккіш бастиектің көмегімен бақыланады. Иыққа тағуға арналған белдік ыңғайлырақ жұмыс істеу үшін қолыңызды босатуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бүріккіш беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді, өйткені тозуға төзімді пластиктен жасалған. Үздіксіз бүрку мүмкіндігі бүріккіш тұтқасындағы бекіткіш арқылы қамтамасыз етіледі. Саптама бітелуден қорғалған, себебі су құятын түтік сүзгімен жабдықталған. Жұмыстың қауіпсіздігі артық қысымды босату клапанымен қамтамасыз етіледі. Сұйықтықтың шығынын өлшеу шкаласының көмегімен бақылауға болады. Бүріккішті сорғы сорғысының тұтқасы арқылы тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 385 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 5 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996023533 |
- Бағасы: 6 534 ₸

