
Бүріккіш басы, Стандартты Palisad пластикалық бөтелкесіне сәйкес келеді
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64732 бүріккіш басы кез келген көлемдегі стандартты пластик бөтелкеге сәйкес келеді. Бұл бағбандар мен бағбандарға өсімдіктерді сумен бүрку, химиялық заттар мен тыңайтқыштарды шашу үшін пайдалы. Қарапайым қолмен жасалған конструкцияның арқасында басы шағын аумақтарда және үйде өсімдіктерге күтім жасау үшін оңтайлы болып табылады. Қорғаныш көзілдіріктермен, қолғаптармен және респиратормен бірге қолдану ұсынылады. Артықшылықтары ABS пластик басы жоғары беріктік пен сенімділікпен сипатталады. Басты реттеу өсімдіктерді нүктелік және шашыраңқы суаруға мүмкіндік береді. Басына дөрекі сүзгі орнатылған, бұл оның ластануын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Материал | АБС-пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996085685 |
- Бағасы: 193 ₸

