
Палисадтың жуу жинағы (қондырылған щетка және жылдам босату қосқышы)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65192 жуу жинағы фитингтері бар щетканы және кез келген Palisad TM суару жүйелерімен ортақ пайдаланылатын жылдам босату қосқышын қамтиды. Бұл жазғы тұрғындарға, автокөлік жүргізушілеріне үйде терезелерді, бассейндерді, жолдарды, көліктерді және т.б. тазалау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жинақ бөлшектерінің сенімділігі мен жоғары ресурсын олар жасалған ABS пластикасы қамтамасыз етеді. Жұмсақ қылы бар щетка лак-бояу жабынын деформацияламайды, сондықтан кез келген беттерге жарайды. Қысымды қосу/өшіру пернесінің арқасында су шығынын бақылауға болады. 1/2 дюймдік жылдам босату қосқышы щетканың шлангқа оңай қосылуын қамтамасыз етеді. Қылқаламның сабы резеңкеленген жабынға ие, сондықтан ол қолыңызда сенімді орналасады және тазалау процесін ыңғайлы етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.304 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | фиксированный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000596 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

