
Шлангты қосуға арналған жинақ 1/2, бүріккіш, Palisad бүріккішіне 3 адаптер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65176 диаметрі 1/2 дюймдік шлангты қосуға арналған жинақ бүріккіш бөтелкеден және оған 3 адаптерден тұрады. Ол бақшадағы немесе көкөніс бақшасындағы өсімдіктерді суару үшін, сондай-ақ ауылшаруашылық құралдарын ластанудан тазарту үшін қолданылады. Жылдам ажыратылатын қосқыштар шлангты бүріккіш бөтелкеге бірнеше секунд ішінде қосуға және ажыратуға мүмкіндік береді. Адаптер-адаптер суару жүйесін диаметрі 1/2 және 3/4 дюймдік шүмектерге қосу үшін қолданылады. Жинақтың барлық бөліктері кез келген Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерімен үйлесімді. Артықшылықтары Жинақ элементтері берік және берік, өйткені олар ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімді жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Суару қатты немесе конустық ағын, сондай—ақ тұман режимінде мүмкін - бұл өсімдіктің әрбір түрі үшін оңтайлы жағдайларды таңдауға мүмкіндік береді. "Аквастоп" функциясы бар қосқыш бүріккіш ажыратылғаннан кейін сумен жабдықтауды блоктайды, бұл судың жоспардан тыс тұтынылуына жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.094 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000558 |
- Бағасы: 1 184 ₸

