
3/4 шлангты қосуға арналған жинақ,пистолет 8 суару режимі, адаптер, 2 Palisad қосқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65177 диаметрі 3/4 дюймдік шланг қосылым жинағы 8 суару режимі бар пистолетті, адаптерді және 2 қосқышты қамтиды. Бақшадағы және көкөніс бақшасындағы өсімдіктерді суару үшін қолданылады. Шланг жылдам босатылатын қосқыштың арқасында бүріккіш бөтелкеге бірнеше секунд ішінде бекітіледі және ажыратылады. Бұл өсімдіктің әрбір түрі үшін оңтайлы бүрку қарқындылығын таңдауға мүмкіндік береді. Адаптер-адаптер шлангіні диаметрі 1/2 және 3/4 дюймдік шүмектерге қосу үшін қолданылады. Жиынтықтың барлық элементтері Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерімен үйлесімді. 8 жұмыс режимінің артықшылықтары — ұсақ дисперсті, ағынды, душ, тұман, қатты, конустық, жазық-көлденең және жазық-тік ағын. Ылғалға төзімділік және беріктік — жинақтың элементтері жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Саптаманы оңай реттеу — режимді таңдау пистолеттің басын бұру арқылы жүзеге асырылады. Үздіксіз суару — триггер қысылған күйде бекітіледі. "Аквастоп" функциясы — қосқыштардың бірі бүріккіш шлангтан ажыратылған кезде сумен жабдықтауды блоктауға қабілетті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.262 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 8 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996068152 |
- Бағасы: 2 564 ₸

