
3/4 шлангты қосуға арналған жинақ, 7 суару режимінің пистолеті, адаптер, 2 Palisad қосқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65178 диаметрі 3/4 дюймдік шланг қосылым жинағы 7 бүріккіш режимі бар пистолетті, адаптерді және 2 қосқышты қамтиды. Суару жүйесін ұйымдастыруға арналған. Жылдам ажыратылатын қосқыштардың көмегімен шланг пен бүріккішті лезде қосуға және ажыратуға болады. "Аквастоп" функциясы бар қосқыш пистолетпен байланыс болмаған кезде сумен жабдықтауды тоқтатады. Жинақ элементтерін Palisad және Palisad Luxe желілерінің барлық суару жүйелерімен пайдалануға болады. Жинақ саяжайдағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Артықшылықтары Барлық элементтер зақымдануға төзімді және коррозияға ұшырамайтын берік ABS пластиктен жасалған. Бүріккіш пистолеттің саптамасы реттеледі, сондықтан сіз өсімдіктердің түрін ескере отырып, суарудың оңтайлы режимін таңдай аласыз: душ, толық ағын, қатты ағын, тұман, ұсақ тұман, жазық-көлденең немесе жазық-тік ағын. Үздіксіз суаруды қамтамасыз ету үшін триггер қысылған күйде бекітіледі. Жинаққа суару жүйесін диаметрі 1/2 және 3/4 дюймдік шүмектерге қосуға арналған адаптер кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 7 |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996068169 |
- Бағасы: 2 096 ₸

