
Бүріккіш пистолет, пластик, Palisad Luxe 7 суару режимі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
7 суару режимі бар Palisad LUXE 65163 пластикалық бүріккіш пистолет гүлзарлар мен бақша төсектерін жылдам және сапалы суару, бау-бақша жолдарын тазалау және т.б. үшін қолданылады. Бұл жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлерге жергілікті жерлерге, шағын алаңдар мен саябақтарға қызмет көрсету үшін пайдалы. Әмбебап пистолетті кез келген Palisad ТМ суару жүйесіне орнатуға болады. Артықшылықтары 7 жұмыс режимі бар: қатты, қос жазықтықты-тік немесе қос жазықтықты-көлденең ағынды беру, ағызу режимі, душ, "тұман" немесе конустық бүріккіш. Жұмыс бөлігін айналдыру оңай, бұл өсімдіктердің түріне және сынғыштығына назар аудара отырып, сумен жабдықтау режимдері арасында жылдам ауысуға мүмкіндік береді. Корпус резеңкеленген ABS пластиктен жасалған - жеңіл және берік, ауа райына төзімді материал. Арнайы бекіткіштің арқасында үздіксіз суаруды ұйымдастыруға болады, бұл ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Кіріктірілген аквастопты жылдам босату қосқышы мылтық шлангтан ажыратылғаннан кейін судың ағып кетуіне жол бермейді. Балға алдыңғы жағында орналасқан, бұл бүріккіш пистолеттің жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Эргономикалық пішінді тұтқа қолға мықтап орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.245 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 7 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 25 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996082035 |
- Бағасы: 4 885 ₸

