
Пистолет бүріккіш, пластик, саптаманы реттеу Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін саптамасы бар Palisad LUXE 65162 пластикалық бүріккіш пистолет судың қатты ағынын, конустық бүркуді және "тұман" режимінде жұмыс істеуді қамтамасыз етеді, осылайша үлкен аумақтарды жылдам суаруға мүмкіндік береді. Сондай-ақ, оның көмегімен жолдарды тазалауға, бау-бақша құралдарын жууға және сайттағы басқа да мәселелерді шешуге болады. Тапанша жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлер үшін таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған тапанша механикалық кернеулерге төзімді. Саптаманы бірқалыпты реттеу — жұмыс түріне байланысты сәйкес режимді таңдауға болады. Триггер құлпы — үздіксіз режимде қысымды беру үшін тұтқаны тұрақты ұстаудың қажеті жоқ. Аквастопы бар жылдам ажыратылатын қосқыш — пистолетті ажыратқаннан кейін сумен жабдықтау бірден тоқтатылады. Балға артқы жағында орналасқан — жұмыс істеу үшін мылтықты қолыңызға қысып қою жеткілікті. Тұтқадағы резеңке кірістірулер — тапанша қолыңызда сенімді орналасады және жұмыс кезінде, тіпті су тиіп кетсе де, сырғып кетпейді. Әмбебаптылық — бүріккіш пистолетті кез келген Palisad ТМ суару жүйесімен пайдалануға болады. Аспалы қойма — тұтқада шағын кронштейн қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 40 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996082042 |
- Бағасы: 3 687 ₸

