
Бүріккіш пистолет, металл, 7 суару режимі, Palisad Luxe алдыңғы триггері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
7 суару режимі және алдыңғы жағында балғасы бар Palisad LUXE 65166 металл бүріккіш пистолет суару жұмыстарын жеңілдетеді. Оның арқасында бақша жолдарын тазалауға, құрал-саймандарды жууға, гүлзарлар мен төсектерді суаруға және т.б. Бұл саяжайлардың, үй маңындағы аумақтардың, скверлердің күтімін ұйымдастыру кезінде саяжайлардың иелері мен коммуналдық қызмет қызметкерлері үшін таптырмас құрылғы. Пистолеттегі әмбебап штуцер кез келген ТМ Palisad суару жүйелеріне жарамды. Артықшылықтары Пистолеттің конструкциясы болаттан, резеңкеден жасалған жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған корпустың арқасында берік және берік. Пистолет арнайы құлыппен жабдықталған, сондықтан үздіксіз суару үшін балғаны қолмен ұстаудың қажеті жоқ. Кез келген түрдегі өсімдіктерді сапалы суару үшін бүркудің 7 түрінің бірін қолдануға болады: қатты, қос жазық-тік/көлденең ағын, душ, ағызу режимі, "тұман" режимінде бүрку немесе конус. Аквастопы бар жылдам ажыратылатын қосқыштың арқасында пистолет шлангтан ажыратылғаннан кейін су беру тоқтатылады. Екі компонентті тұтқа жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады, өйткені дымқыл қолдарда да сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 153 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 146 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.388 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 7 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке, металл |
| Мин. қаптама | 20 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996082097 |
- Бағасы: 5 764 ₸

