
Бүріккіш пистолет, металл, саптаманы реттеу, Palisad Luxe артындағы триггер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл бүріккіш пистолет Palisad LUXE 65165, реттелетін саптамасы және артқы жағында балғасы бар, кез келген Palisad TM суару құрылғыларына орнатуға арналған. Оның көмегімен өсімдіктерді суару, жолдарды жуу және т.б. Пистолет конструкциясының арқасында бүріккіш қатты су ағынын шығарады, "тұман" режимінде жұмыс істейді немесе конустық бүркуді қамтамасыз етеді, сондықтан отырғызу түріне назар аудара отырып, үлкен аумақтарды жылдам суаруға болады. Артықшылықтары Сенімді конструкция — корпус болаттан және жоғары сапалы ABS-пластиктен жасалған. Кез келген түрдегі өсімдіктерді суару — саптаманы біркелкі реттеу сәйкес ағын режимін таңдауға мүмкіндік береді. Артқы жағындағы триггер — оны саусақпен басудың қажеті жоқ, мылтықты қолыңызға ұстау жеткілікті. Үздіксіз суару мүмкіндігі — тапанша құлыптау механизмі бар балғамен жабдықталған, оған қолыңызды үнемі ұстаудың қажеті жоқ. Аквастоппен қосқыш — егер сіз мылтықты шлангтан ажыратсаңыз, сумен жабдықтау дереу тоқтайды. Жұмысқа ыңғайлы — пистолеттің сырғуға қарсы резеңке кірістіруі бар эргономикалық тұтқасы бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.278 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке, металл |
| Мин. қаптама | 30 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996082110 |
- Бағасы: 5 052 ₸

