
Бүріккіш пистолет 9 суару режимі, Palisad Luxe қалқымалы басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстіңгі жағында ыңғайлы тұтқасы бар, қондырылған қондырмасы бар бүріккіш пистолет. Тоғыз суару режимін қамтамасыз ететін реттелетін саптамамен жабдықталған: қатты бүріккіш, орталық бүріккіш, конустық бүріккіш, жазық-көлденең бүріккіш, сарқырама эффектісі, "тұман" типті бүріккіш, жазық-тік бүріккіш, душ, бұрышты бүріккіш. Тұтқада бастың қарқындылығын немесе оның тоқтауын реттеуге мүмкіндік беретін 3 позициялы бас беру/тоқтату пернесі бар. Кез келген режимде су ағынын 30° бұрышпен жоғары немесе төмен қосымша бағыттауға мүмкіндік беретін "қалқымалы бас" функциясымен жабдықталған. Саяжайларда, бақтарда, саябақтар мен скверлерде суарудың барлық түрлеріне, сондай-ақ тазалауға арналған. Palisad және Palisad Luxe суару жүйесінің барлық элементтерімен үйлесімді. Пистолеттің корпусы мырыш қорытпасынан жасалған, екі бөліктен тұратын тұтқасы жоғары сапалы ABS пластиктен және термопластикалық резеңкеден жасалған, бұл құралмен жұмыс істегенде барынша жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.439 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 9 |
| Материал | ABS пластик, термопластикалық резеңке |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996082141 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

