
Бүріккіш пистолет, 7 Palisad суару режимі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65161 бүріккіш пистолеті 7 режимде жұмыс істейді: сумен жабдықтау қатты, жазық-көлденең/тік ағын, кәдімгі және ұсақ тұман түрінде, барлық бүріккіш саңылауларды қолдана отырып, сонымен қатар душ пистолеті ретінде де қолданыла алады. Әмбебап құрылғыларға жатады, өйткені барлық Palisad суару жүйелерімен үйлесімді. Бұл жұмыс жылдамдығын едәуір арттырады және жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметтерге учаскені, бақшаны, саябақты күтуге көмектеседі: өсімдіктерді, гүлзарларды суару, жолдарды, жұмыс жабдықтарын тазарту және т.б. Артықшылықтары Пистолет механикалық зақымға төзімді, себебі ол соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл оның қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Триггер бекіткішінің арқасында үздіксіз суару мүмкіндігі қамтамасыз етіледі. Пистолет 7 жұмыс режимімен жабдықталған, сондықтан өсімдіктердің түріне қарай ең жақсысын таңдауға болады. Коннектор аквастоппен жабдықталған, ол мылтық шлангтан ажыратылған кезде судың берілуін тоқтатады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.113 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 7 |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000541 |
- Бағасы: 1 622 ₸

