
Бүріккіш пистолет, 9 суару режимі, Palisad металл корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
10 жұмыс режимі бар Palisad 652635 бүріккіш пистолет суару жұмыстарын жеңілдетеді. Оның арқасында бақша жолдарын тазалауға, құрал-саймандарды жууға, гүлзарлар мен төсектерді суаруға және т.б. Бұл саяжайлардың, үй маңындағы аумақтардың, скверлердің күтімін ұйымдастыру кезінде саяжайлардың иелері мен коммуналдық қызмет қызметкерлері үшін таптырмас құрылғы. Пистолеттегі әмбебап штуцер кез келген ТМ Palisad және Palisad Luxe суару жүйелеріне жарамды.Артықшылықтары. Су бүріккішінің 10 түрі: орталық, конустық, бұрышты, концентрлі душ, тұман, сонымен қатар қуатты, жазық-тік, концентрлі, концентрлі жұқа және жазық-көлденең ағын.Қалқымалы балға үздіксіз суаруға және бастың беріктігін реттеуге мүмкіндік береді. Пистолеттің конструкциясында 5 сатылы триггер құлпы қарастырылған, соның арқасында үздіксіз сумен жабдықтауды ұйымдастыруға болады.Пистолеттің қарапайым конструкциясының арқасында оның жұмыс істеуі үшін саусақтарыңызбен алдыңғы жағында орналасқан триггерді басу жеткілікті. Конструкцияның беріктігі мен ұзақ мерзімділігі болаттан, жоғары сапалы ABS-пластиктен және резеңкеден жасалған берік корпустың арқасында қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 69 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 228 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.353 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 10 |
| Материал | ABS пластик, резеңке, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800083241 |
- Бағасы: 3 015 ₸

