
Бүріккіш пистолет, реттелетін, металл корпус Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл корпуста жасалған реттелетін бүріккіш пистолет Palisad 65252 аумақты ыңғайлы суаруды қамтамасыз етеді. Оның көмегімен көгалдарды, гүлзарларды, бақша төсектерін суаруға, сондай-ақ құрал-саймандарды, тротуарларды, бау-бақша жолдарын, құрал-саймандарды және т.б. Пистолеттің арқасында көкөніс бақшасына, бақшаға, қаладағы шағын демалыс орындарына күтім жасау оңай, бұл оны коммуналдық қызметтер мен жазғы тұрғындар үшін таптырмас етеді. Артықшылықтары ABS кірістірулері бар тапаншаның болат конструкциясы оның жоғары ресурсы мен беріктігін қамтамасыз етеді. 5 сатылы триггер құлпы оңтайлы бүрку режимін (қатты ағын, "тұман" және конустық режимдер) таңдауға, сондай-ақ үздіксіз суаруды және сумен жабдықтауды толығымен тоқтатуға мүмкіндік береді. Жезден жасалған саптама коррозияға ұшырамайды. Тұтқаның сырғымайтын резеңке жабыны бар, ол бүріккішті ыңғайлы ұстауға мүмкіндік береді. Фитингке кіріктірілген аквастоп пистолет ажыратылған кезде судың ағып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.338 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | ABS пластик, резеңке, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000619 |
- Бағасы: 2 538 ₸

