
Бүріккіш пистолет, реттелетін, эргономикалық пішінді Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін бүріккіш пистолет Palisad 65149, эргономикалық тұтқасы бар, ағынның ұзындығын беру арқылы үлкен аумақтарды суаруды оңай жеңе алады. Оның көмегімен өсімдіктерді суаруға және бау-бақша құралдарын, жолдарды, тротуарларды тазалауға болады. Құрылғы өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз етуге көмектеседі, сондықтан ол бағбандар мен коммуналдық қызметкерлерге саябақтарды, көгалдарды, бақшаларды және т.б. күтіп ұстауға пайдалы. Әмбебап жылдам ажыратылатын қосқыш пистолетті кез келген Palisad ТМ суару жүйелеріне оңай қосуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Пистолеттің конструкциясы сапалы ABS пластиктен жасалған — берік және тозуға төзімді материал. Пистолет балға бекіткішімен жабдықталған, сондықтан қолдың шаршауын азайту үшін үздіксіз суару мүмкіндігі бар. Саптаманы бірқалыпты реттеу әртүрлі типтегі өсімдіктерді суару үшін оңтайлы ағын режимін реттеуге мүмкіндік береді: конустық бүріккіш, қуатты ағын, "тұман" режимі. Коннекторға кіріктірілген аквастоптың арқасында пистолет ажыратылған кезде шлангтан су ағып кетпейді. Триггер артқы жағында орналасқан, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады, өйткені оны саусақтарыңызбен үнемі басудың қажеті жоқ. Резеңкеленген кірістірулері бар тұтқаның эргономикалық пішінінің арқасында тапанша қолыңызда сенімді және ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №0772 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/№0772.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000510 |
- Бағасы: 1 408 ₸

