
Бүріккіш бөтелке, 8 Palisad суару режимі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65187 бүріккіші бақшадағы, көкөніс бақшасындағы, алаңдағы және басқа да абаттандырылған аумақтардағы өсімдіктерді суаруға арналған. Шлангқа фитинг арқылы орнатылады және барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің элементтерімен үйлесімді. Кез келген өсімдіктерге, соның ішінде гүлдер мен көшеттерге күтім жасау үшін қолайлы — саптама реттеледі, сондықтан сегіз режимнің ішінен ең қолайлысын таңдауға болады. Суарудың 8 режимінің артықшылықтары: тегіс тік және көлденең ағын, бұрышпен суару, душ, конустық немесе орталық бүріккіш, қатты ағын, тұман және ағызу режимі Бүріккіш коррозияға ұшырамайтын соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Басты қосу және тоқтату функциясы су шығынын азайтады. Резеңкеленген тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.204 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 8 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000589 |
- Бағасы: 1 693 ₸

