
Бүріккіш бөтелке, 9 суару режимі, ұзартылған 750 мм, Palisad металл штангасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл корпустағы 9 режимі бар Palisad 65212 бүріккіші 750 мм-ге дейін ұзартылған тұтқасының арқасында биік өсімдіктерді және жету қиын жерлерді суаруға мүмкіндік береді. Мұндай саптамамен үлкен аумақты оңай суаруға болады, сондықтан ол жазғы тұрғындарға ғана емес, коммуналдық қызметкерлерге де пайдалы болады. Бүріккіште әмбебап қосқыш орнатылған, сондықтан оны кез келген ТМ Palisad суару жүйелерімен пайдалануға болады. Артықшылықтары Бүріккіштің болат конструкциясы жоғары сапалы ABS пластмассасымен біріктіріліп, оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Қалқымалы триггер ағынның беріктігін реттеуге, сондай-ақ үздіксіз режимде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 9 режимнен оңтайлы ағынды таңдауға болады: душ, қатты және тегіс көлденең/тік ағын, ағызу режимі және "тұман", конустық, орталық және бұрышты бүріккіш. Аквастоп функциясы саптаманы суды өшірмей өзгертуге мүмкіндік береді, себебі оның берілуін тоқтатады. Жылдам босату қосқышы бүріккіш бөтелкені шлангтан жылдам қосуға/ажыратуға мүмкіндік береді. Тұтқаның эргономикалық пішіні бар және резеңкемен толтырылған, сондықтан бүріккіш бөтелке қолыңызда қауіпсіз және ыңғайлы орналасады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 740 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.293 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 9 |
| Материал | АБС пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | многофункциональный, переключаемый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Штрих-код | 4044996010090 |
- Бағасы: 3 445 ₸

