
Бүріккіш реттелетін, жезден жасалған Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65282 реттелетін жезден жасалған бүріккіш жазғы коттедждер мен абаттандырылған аумақтардағы өсімдіктерді суару үшін қолданылады. Шлангқа немесе басқа су көзіне фитинг арқылы орнатылады. Бүріккіш әмбебап және кез келген Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерімен үйлесімді. Артықшылықтары Бүріккіш ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені ол механикалық және коррозияға төзімді жезден жасалған. Суды қатты ағыннан тұманға дейін жеткізудің оңтайлы қуатын орнатуға болады, себебі спринклерде қысымды біркелкі реттеудің қарапайым жүйесі бар. Құрылғыға техникалық қызмет көрсету қарапайым және қажет болған жағдайда сумен жабдықтау жүйесін оңай тазалауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.115 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000640 |
- Бағасы: 2 682 ₸

