
Palisad реттелетін бүріккіш бөтелке
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65182 реттелетін бүріккіш шлангқа немесе басқа су көзіне бекітіледі және өсімдіктерді суару үшін қолданылады. Кез келген Palisad және Palisad Luxe суару жүйесінің элементіне оңай айналады. Ол қала маңындағы аумақта, бақшада, скверде, саябақта немесе жергілікті аумақта өсімдіктерді күту үшін қолданылады. Артықшылықтары Төзімділік — бүріккіш бөтелке берік ABS пластиктен жасалған, коррозиядан және температураның өзгеруінен қорықпайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Режимді таңдау — реттелетін саптама қатты ағын, тұман немесе конустық суару режимінде суаруға қабілетті, бұл отырғызу түріне байланысты оңтайлы бас қуатын таңдауға мүмкіндік береді. Қарапайым монтаждау — саптама бірнеше секунд ішінде шлангқа фитинг көмегімен орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 651-Распылители для шланга ручные |
| Режимдер саны | 1 |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бүріккіштің түрі | реттелетін, ағыннан су тұманына дейін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996000572 |
- Бағасы: 442 ₸

