
Тік бұрышты алаңдарға арналған шашыратқыш, пластикалық Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық бүріккіш Palisad LUXE 65483 ауданы 280 шаршы метрге дейінгі төртбұрышты аумақтарды біркелкі суару үшін қолданылады.м. Жаңбырлатқыш бұл тапсырманы 18 саптаманың арқасында орындай алады. Сумен жабдықтау бұрышы реттеледі, сондықтан екі жақты суару режимін, сондай-ақ оң немесе сол секторды суаруды таңдауға болады. Ағындарды шығару қашықтығы 3-тен 14 м-ге дейін өзгереді. Тұрақты негізі бар бүріккіш бедерлі бетке аударылып қалмайды. Жаңбырлатқыш бақша учаскесіндегі және басқа да көгалдандырылған аумақтардағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Артықшылықтары Бүріккіш берік және берік, себебі ол механикалық зақымға төзімді ABS пластиктен жасалған. Суару енін реттеуге болады, өйткені әр жағынан 3 саптама бір-бірден немесе барлығы бірге кез келген комбинацияда қабаттасады. Ластанған саптамаларды тазалау үшін арнайы ине қарастырылған. Спринклер кіріктірілген металл сүзгі арқылы судағы қоспалардың бітелуінен қорғалған. Су төгетін тығын бүріккіштен суды тез ағызуға мүмкіндік береді. Жаңбырлатқыш шлангқа бірнеше секундта бекітіледі, себебі оның барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің қосқыштарымен үйлесімді әмбебап қондырмасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085340 |
- Бағасы: 15 365 ₸

