
Palisad Luxe тікбұрышты алаңдарға арналған шашыратқыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Luxe 65482 жаңбырлатқышы ауданы 280 шаршы метрге дейінгі тікбұрышты учаскелерді стационарлық суаруға арналған.м. Суару бұрышы реттеледі, сондықтан оңға, солға немесе орталыққа суару режимін таңдауға болады. Шашырату қашықтығын 19 м-ге дейін орнату мүмкіндігі бар. Бүріккіш қала маңындағы және басқа да көгалдандырылған аумақтардағы өсімдіктерді күту үшін қолданылады. Артықшылықтары Қысым рампасы алюминийден жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Бүріккіштің негізі кең, сондықтан оны тегіс емес беттерге орнатуға болады. Конструкцияда рампалар мен саптамалардың бітелуіне жол бермейтін кіріктірілген металл сүзгі қарастырылған. Жинаққа ластанған саптамаларды тазалау үшін пайдалануға болатын арнайы ине кіреді. Саптамаларды тазалауға арналған ине жоғалмайды, себебі ол су төгетін тығынға орнатылған. Су төгетін тығын қысымды рампадан қалған суды кетіруге мүмкіндік береді. Жаңбырлатқышта барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің қосқыштарымен үйлесімді әмбебап фитинг бар, сондықтан оны қосу бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 163 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.79 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085364 |
- Бағасы: 11 143 ₸

