
Импульстік бүріккіш, жез, Palisad Luxe істікшесі бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65479 импульстік жезден жасалған спринклер 500 шаршы метрге дейінгі аумақтарды суару үшін қолданылады. Салалық және айналмалы суаруды жүзеге асырады. Бүрку қашықтығы реттеледі және 3-тен 13 м-ге дейін болуы мүмкін. Жаңбырлатқыш саяжайдағы, саябақтағы немесе алаңдағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жезден жасалған корпус механикалық зақымға төзімді, сондықтан спринклер ұзақ уақыт қызмет етеді. Корпустың төменгі бөлігінде жаңбырлатқышты топыраққа мықтап бекітетін үшкір түйреуіш бар. Жаңбырлатқышта әмбебап қондырма бар, сондықтан ол кез келген Palisad және Palisad Luxe суару жүйелеріне оңай қосылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.384 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085395 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

