
Palisad Luxe штыры бар импульсті, пластикалық бүріккіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65480 импульстік пластикалық спринклер 500 шаршы метрге дейінгі аумақты стационарлық суаруды қамтамасыз етеді.м. Айналмалы немесе салалық суаруды жүзеге асырады. Ағынның берілу бұрышын және бүрку қашықтығын 3-тен 12 м-ге дейін реттеу арқылы суару аймағын дәл орнатуға болады. Жаңбырлатқыш елдегі, бақтағы, алаңдағы және басқа да көгалдандырылған аумақтардағы өсімдіктерге күтім жасау үшін таптырмас құрал. Артықшылықтары Төзімділік — төзімді ABS пластиктен жасалған корпус механикалық зақымға төзімді, бұл спринклердің қызмет ету мерзімін ұзартады. Оңай орнату — корпустың төменгі бөлігінде топыраққа батыруды қажет ететін шың бар. Жылдам қосылу — әмбебап қондырма барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің қосқыштарымен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.161 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085418 |
- Бағасы: 2 722 ₸

