
Жезден жасалған бүріккіш, импульстік, бүрку көкжиегінің бұрышын 26 м-ге дейін реттейтін Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65412 бұрышы реттелетін импульстік жезден жасалған бүріккіш, бүріккіш көкжиегі 26 м-ге дейін, 500 шаршы метрге дейінгі аумақта тұрақты суаруды жүзеге асырады.м. Ағын бұрышы мен бүрку қашықтығын өзгерту арқылы суарудың белгілі бір секторын орнатуға болады. Жезден жасалған корпус өте берік және берік. Құрылғы жеке учаскедегі және басқа да көгалдандырылған аумақтардағы жасыл кеңістіктерге күтім жасау үшін пайдалы. Артықшылықтары Бүріккіш түйреуіштің арқасында топыраққа мықтап бекітіледі. Әмбебап қондырма қосылымы спринклерді барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелеріне қосуға мүмкіндік береді. Жаңбырлатқышты ұқсас құрылғылардың желісіне қосуға болады, себебі оның қосымша қосқыш ұясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.342 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996010069 |
- Бағасы: 4 957 ₸

