
Жаңбырлатқыш, ABS пластик, үш қалақшасы бар айналмалы, фитинг D 3/4, тұғыры бар, суару алаңы 180 шаршы метрге дейін.
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық айналмалы жаңбырлатқыш Palisad 65409 3 қалақшасы және тұғыры бар, арматурасы D 3/4 дюйм, D 15 м, 180 шаршы метрге дейінгі аумақтарды айналмалы суару үшін жарамды. Ол көгалдарды, көкөніс бақшаларын, гүлзарларды және т.б. суаруды айтарлықтай жеңілдетеді. Жаңбырлатқыштың көмегімен өсімдіктерді суару үшін суару желісін жасауға болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы өнімділік — бүріккіш ұзаққа созылатын ABS пластиктен жасалған. Жинақтағы тіреуіш — шашыратқыш тегіс емес беттерге мықтап бекітіледі. Реттелетін саптамалар — үлкенді-кішілі аумақтарды суару үшін олардың еңіс бұрышын өзгертуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.185 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000664 |
- Бағасы: 1 871 ₸

