
Бүріккіш, АБС-пластик, импульсті, бұрышы реттелетін бүрку көкжиегі 26 м-ге дейін Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлденең бүрку бұрышы 26 м-ге дейін реттелетін Palisad 65415 пластикалық импульстік спринклер 450 шаршы метрге дейінгі аумақтарды суаруға арналған. м. Бұл пайдаланушының уақыты мен күшін үнемдей отырып, өсімдіктерді ылғалдандыруға көмектеседі. Қосымша қосқыш розетка суару жүйесін ұйымдастыру үшін жаңбырлатқышты басқа модульдермен бірге пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бүріккіш жасалған жоғары сапалы ABS пластикасы оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді. Бүрку бұрышын реттеу механизмі учаскені секторлар бойынша суаруға мүмкіндік береді. Суды бүрку диапазонының диапазоны 3-12 м құрайды, сондықтан учаскенің көлеміне байланысты оңтайлы режимді таңдауға болады. Құрылымда түйреуіштің болуына байланысты жаңбырлатқыш топыраққа мықтап бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027388 |
- Бағасы: 1 781 ₸

