
Жаңбырлатқыш, АБС-пластик, тербелмелі Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тербелмелі жаңбырлатқыш Palisad 65460 сайтта суару жүйесін құруға мүмкіндік береді, бұл пайдаланушының уақыты мен күшін едәуір үнемдейді. Арнайы саптамалардың арқасында ол өсімдіктерді біркелкі және қарқынды суарады, бұл төсектерде, гүлзарларда, көгалдарда оңтайлы су балансын сақтауға мүмкіндік береді. Тербелмелі спринклер 180 шаршы метрге дейінгі тікбұрышты платформаларда пайдалану үшін оңтайлы. м. Артықшылықтары Бүріккіш алюминий қысымды рампасы бар жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған сенімді конструкцияға ие, сондықтан ол беріктік пен беріктікпен ерекшеленеді. Бүрку бұрышын реттеу арқылы учаскені салалық суаруды жүзеге асыру ыңғайлы. Әртүрлі учаскелерде жұмыс істеу үшін суару енін 12 м-ге дейін және суару қашықтығын 10 м-ге дейін реттеу қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.357 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000701 |
- Бағасы: 6 660 ₸

