
Жаңбырлатқыш, АБС-пластик, шыңында, "Букет" Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad "Букет" 65429 пластикалық спринклер шыңында 75 шаршы метрге дейінгі бақшаны, көгалдарды, саябақты суару үшін пайдалы. м. Ол қолмен жұмыс істейтін құрылғыларды ауыстырады, пайдаланушының күші мен уақытын үнемдейді. Еңкейту мүмкіндігі бар үш бас учаскені біркелкі суаруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — шашыратқыш жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Оңай орнату — жаңбырлатқыш күрек көмегімен топыраққа бекітіледі. Сәндік қасиеттері — гүл шоғы түріндегі шашыратқыш бақшаға немесе көкөніс бақшасына керемет қосымша болады. Әмбебаптығы — "букет" Palisad ТМ суарудың кез келген элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085487 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

