
Жаңбырлатқыш, АБС-пластик, шыңында, "Күнбағыс" Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Топырақта бекітуге арналған фитингтері мен шыңдары бар "Күнбағыс" жаңбырлатқышы. Гүлдің орталық бөлігінде радиалды орналасқан 44 саптама бар. Жұмыс барысында душтың әсері жасалады, бұл 50 шаршы метрге дейінгі аумақты біркелкі айналмалы суаруды қамтамасыз етеді. м.Жаңбырлатқыш саяжайларда, бақтарда, саябақтар мен скверлерде стационарлық суаруға арналған. Palisad және Palisad Luxe суару жүйесінің барлық элементтерімен үйлесімді.Төзімді ABS пластиктен жасалған. Шың-шың ілгегі жаңбырлатқышты топыраққа мықтап бекітеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.222 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085500 |
- Бағасы: 664 ₸

