
Жаңбырлатқыш, АБС-пластик, шыңында, "Қызғалдақ" Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad "Қызғалдақ" 65422 пластикалық спринклер шыңында 75 шаршы метрге дейінгі бақшаны, көгалдарды, саябақты тұрақты суару үшін пайдалы. м. Ол қолмен жұмыс істейтін құрылғыларды ауыстырады, пайдаланушының күші мен уақытын үнемдейді. Гүлдің басы көтеріліп, қысым түскен кезде гүлдейді, бұл аумақты біркелкі суаруды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — шашыратқыш жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Оңай орнату — бұйым күректердің көмегімен топыраққа бекітіледі. Сәндік қасиеттері — гүлдеп тұрған қызғалдақ пішініндегі жаңбырлатқыш бақшаға немесе көкөніс бақшасына тамаша қосымша болады. Әмбебаптығы — "қызғалдақ" Palisad ТМ суарудың кез келген элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 410 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996085548 |
- Бағасы: 675 ₸

