
Бүріккіш-жаңбырлатқыш, 8 режимді, Palisad тұғырында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бүріккіш-жаңбырлатқыш Palisad 65463 8 режимі бар, тұғырықта, суарудың максималды ауданы 113 шаршы метрді қамтамасыз етеді. м, сондықтан орташа өлшемді аумақтар үшін оңтайлы. Оның көмегімен гүлзарлардағы, бақшадағы, көкөніс бақшасындағы өсімдіктерді оңай суаруға болады. Бүріккіштің пішіні әртүрлі аумақтарды суаруға мүмкіндік беретін 8 режимі бар. Артықшылықтары Режимдердің кең таңдауы — жартылай шеңберлі/дөңгелек, тікбұрышты, шаршы, сектор, жолақты суару, ішкі және сыртқы сақина. Беріктік пен төзімділік — бүріккіш-спринклер жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Суару қашықтығы 1-12 м — бүрку қашықтығын аумақтың көлеміне қарай реттеуге болады. Тұрақты негіз — бүріккішті кез келген дерлік бетке қоюға болады. Арнайы ілмек — биік бұталар мен ағаштарды суару үшін бүріккішті іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.224 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000718 |
- Бағасы: 1 883 ₸

