
Бүріккіш-жаңбырлатқыш, Palisad шыңында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65472 бүріккіш шашыратқышы ең жоғары деңгейде бұталарды, гүлзарларды, гүлзарларды және т.б. автоматты суаруды ұйымдастыруға ыңғайлы. Оның арқасында сіз қолмен жұмыс істеуге уақыт пен күш жұмсамай, өсімдіктерді тез суаруға болады. Бүріккіштің суару алаңы 70 шаршы метрді құрайды, бұл оны шағын аумақтар үшін оңтайлы етеді. Артықшылықтары Жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған бүріккіш корпус беріктік пен беріктікпен сипатталады. Кіріктірілген жұмыс дөңгелегі біркелкі суаруды қамтамасыз етеді. Бүріккіш тез орнатылады және түйреуіштің арқасында топыраққа мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996000732 |
- Бағасы: 912 ₸

