
Техникалық май-бензинге төзімді резеңке қолғаптар, XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67798, XL өлшемді май-бензинге төзімді резеңке техникалық қолғаптар қолды агрессивті заттардың: отынның, майдың, тазалағыш заттардың, әлсіз химиялық заттардың әсерінен сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Тыңайтқыштармен, химикаттармен және мұнай өнімдерімен жұмыс істегенде фермада, бақшада, гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Қолғаптар жасалған латекс саусақтардың тактильді сезімталдығын сақтай отырып, беріктігі мен май мен бензинге төзімділігімен ерекшеленеді. Қолғаптағы саусақтардың және алақан бөлігінің бедерлі құрылымына байланысты құралдармен және бөлшектермен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені олар сырғып кетпейді. Қолғаптарды кию оңай және ішкі жағындағы мақта шаңының арқасында аллергия тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 78 г |
| Материал | Латекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-MY.АВ29.В.09793 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/67798.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/Мал1/ТС RU С-MY.АВ29.В.09793.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 114 мм |
| Штрих-код | 4044996079622 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

