
Нитрил құйылған трикотаждан жасалған жұмыс қолғаптары, крага, L Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мақтадан жасалған жаймадан жасалған жұмыс қолғаптары ауыр автожөндеу және құрылыс жұмыстарын орындауға арналған. Тығыздауды қамтамасыз ету мақсатында нитрилмен (синтетикалық каучукпен) толығымен жабылған. Материал: мақта, каучук. Өлшемі: L
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Нитрил |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53205 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.53205.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 139 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Өлшем | L 8 |
| Құю түрі | бутадиен-нитрильный каучук |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | белый, синий |
| Штрих-код | 4044996079646 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

