
ПВХ нүктесі бар мақта матадан жасалған жұмыс қолғаптары, манжеттер, XXL Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шаруашылық жұмыстарын орындау кезінде қолды қорғауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53205 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.53205.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 68 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XXL 9 |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 125 мм |
| Штрих-код | 4044996079691 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

