
Нитрилді жалтыратылған полиэстерден жасалған бақша қолғаптары, қызыл, S Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 67744 нитрилді полиэфирлі қызыл бау-бақша қолғаптары, өлшемі S, бау-бақша жұмыстары кезінде қолды кесуден, тесуден, сызаттардан, қажалудан және ылғалдан қорғайды. Қозғалысты шектемей, қолға ыңғайлы отырады. Қолғаптар саяжайда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Полиэстер тозуға және ультракүлгін сәулелерге төзімді, сондықтан одан жасалған қолғаптар ұзақ уақыт қызмет етеді. Нитрилді жабын жұмыс бетіне сенімді адгезияны қамтамасыз етеді, соның арқасында бау-бақша құралдары қолыңыздан сырғып кетпейді. Серпімді манжеттер білегіңізге тығыз орналасады, сондықтан қолғап қолыңыздан сырғып кетпейді. Жұқа төсем жақсы ауа алмасуды және саусақтардың тактильді сезімталдығын қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Манжеттердің шеттері оверлокта өңделеді, бұл олардың шешілуіне жол бермейді және қолғаптардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Негіз материалы аллергия тудырмайды, сондықтан қолғапты пайдалану денсаулық үшін қауіпсіз. Ашық түстер жұмыс кезінде қолайлы атмосфераны құра отырып, назар аударады және көңіл-күйді көтереді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 32 г |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53205 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.53205.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 678-Бақша қолғаптары |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Негіз материалы | полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | S 7 |
| Жағу түрі | бутадиен-нитрильный каучук |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996079813 |
- Бағасы: 326 ₸

