
ПВХ нүктесі бар мақта матадан жасалған бақша қолғаптары, манжеттер, M Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ нүктесі бар мақта матадан жасалған Palisad 67762 бау-бақша қолғаптары, манжеттері бар, өлшемі M, қолды қорғауға арналған. Олар бақшада және бақшада жұмыс істеу кезінде кесулердің, қажалулардың, сызаттардың және мозолейлердің пайда болуын болдырмайды. ПВХ нүктелерін алақан мен саусақ бөліктеріне жағу құралды мықтап ұстауға мүмкіндік береді. Қолғаптар үйде де, елде де пайдалы болады. Артықшылықтары Қолдар терлемейді — қолғаптар жақсы ауа алмасуды қамтамасыз ететін 100% мақта матадан жасалған. Қолғаптар қолдан сырғып кетпейді — қос серпімді манжеттер білекке тығыз орналасады. Қолғаптарды пайдалану мүлдем қауіпсіз — мақта мата гипоаллергенді. Қолғапта жұмыс істеу ыңғайлы — материал жанасуға жағымды және ыңғайсыздық тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 51 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.53205 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.53205.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 241 мм |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | M 7.5 |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | жасыл |
| Ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996079851 |
- Бағасы: 507 ₸

