
Сантехникалық резеңке қолғаптар, XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67793 XL өлшемді резеңке қолғаптар сантехникалық жабдықты жөндеу және техникалық қызмет көрсету кезінде жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады. Шаруашылық жұмыстарын жүзеге асыру үшін тұрмыста да пайдалы болады. Олар сумен, ластаушы заттармен, тазалағыш заттармен, 20%-дан аспайтын сілтілермен және әлсіз қышқыл ерітінділерімен жанасқанда қолды қорғау ретінде қолданылады. Артықшылықтары Қолғаптар латекстен жасалған — жоғары сапалы, серпімді және берік материал, сондықтан олар бірнеше рет қолдануға жарамды. Қолғаптардың текстуралы бетінің арқасында заттардың сенімді ұсталуы қамтамасыз етіледі. Қолғаптардың ішкі жағында мақта жабыны бар, сондықтан оларды кию оңай және теріге аллергия тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 126 г |
| Материал | Латекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-MY.АВ29.В.09793 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/67793.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/Мал1/ТС RU С-MY.АВ29.В.09793.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 114 мм |
| Штрих-код | 4044996079882 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

