
Трикотаж қолғаптар, полиэфирлі, латексті бедерлі жабын, XL Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67753 XL өлшемді трикотаж полиэфир қолғаптары, латекс бедерлі жабыны бар, саусақтар мен алақандарды кесулерден, сызаттардан, қажалулардан және мозолейлерден қорғайды, сонымен қатар ылғал мен ластануды болдырмайды. Саусақтардың тактильді сезімталдығы сақталатындықтан, қолғаппен ұсақ бөлшектермен жұмыс істеу ыңғайлы. Құрылыс және шаруашылық жұмыстары кезінде пайдаланылады. Артықшылықтары Полиэфирлі иірілген жіп тозуға төзімді, сондықтан қолғаптар ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Жұқа мата ауа алмасуына кедергі жасамайды, сондықтан қолғапты қолдар терлемейді. Латексті бедерлі жабын сырғымайды және құралдар мен бөлшектерді, сондай-ақ дымқыл және шыны заттарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Серпімді манжеттер білекке мықтап бекітіледі, сондықтан қолғап қолыңыздан сырғып кетпейді. Қолғаптардың матасы гипоаллергенді және ұстағанда жағымды, сондықтан оларда жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.04.2026 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-RU.РА01.В.00397-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС № RU Д-RU.РА01.В.00397-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 109 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Материал | Полиэфир |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XL 8.5 |
| Жағу түрі | латекс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Түсі | ваниль, көк |
| Ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4044996080048 |
- Бағасы: 694 ₸

