
Трикотаж қолғаптар, акрил, 7 класс Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акрилден жасалған оқшауланған трикотаж қолғаптар 67721, 7-ші дәрежелі тоқылған, арнайы дәлдік пен дәлдікті қажет ететін жұмыстарды орындау кезінде пайдалы, өйткені олар саусақтардың сезімталдығын сақтайды. Тығыз тұтқырлығы бар 30% мақта және 70% акрилден жасалған мата механикалық, құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде қолды кірден, сызаттардан, қажалудан қорғайды. Артықшылықтары Акрил жоғары серпімділік пен тозуға төзімділікке ие, сондықтан қолғаптар ұзақ уақыт қызмет етеді. Сапалы серпімді манжеттер қолғапты қайта-қайта пайдаланған кезде созылмайды, сондықтан олар қолыңыздан түспейді. Қолғаптар кеден одағының ТР ТС019/2011 техникалық регламентінің талаптарына сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 38 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 6 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | акрил, аралас иірімжіп |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800033147 |
- Бағасы: 199 ₸

