
Трикотаж қолғаптар, акрил, ПВХ нүктесі бар, 7 класс Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67701 трикотаж қолғаптары, құрамында акрил бар, ПВХ жабыны бар "Нүкте", 7 класты тоқыма, қолды сызаттардан, қажалудан және мозолейден қорғайды. Төмен температурада қолдануға болады, өйткені олардың негізі 70% акрилден тұрады. Қолғаптар құрылыс алаңында, қоймада, автосервисте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Тығыз тоқылған қолғаптар жоғары сапалы материалдардан жасалған, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Алақан бөлігіне нүктелі ПВХ жабыны жағылған, соның арқасында құралдар мен басқа заттар қолыңыздан сырғып кетпейді. ПВХ жабыны қолғаптардың бетін тозудан сақтайды, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қолғаптардың материалы аллергия тудырмайды, сондықтан олар денсаулыққа зиянсыз жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 47 г |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 6 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | акрил, аралас иірімжіп |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 06 |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800042200 |
- Бағасы: 226 ₸

