
Мақта-мата қолғаптар, латексті құйма, 13 класс, 36 гр Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трикотаж қолғаптары 67724 табиғи латекс жалтыратылған, 13 класты тоқыма, қолды кесуден, сызаттардан, қажалудан және мозолейден, сондай-ақ кірден сенімді қорғайды. Жабдықтарды салу, жөндеу және монтаждау кезінде, сондай-ақ бау-бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасау кезінде қолданылады. Жіңішке жіп саусақтардың жоғары сезімталдығын қамтамасыз етеді және қозғалысты шектемейді, сондықтан қолғаптар дәл жұмыстарды орындауға жарамды. Артықшылықтары Қолғапты қолдар терлемейді — полиэфирлі жіп қосылған мақта иірілген жіп ауа алмасуына кедергі жасамайды. Құралдар мен бөлшектер қолыңыздан сырғып кетпейді — латекс жабыны олардың бетіне сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Қолғаптар ұзаққа созылады — латекс беті тозуға төзімді. Қолғаппен жұмыс істеу ыңғайлы — серпімді манжеттер білекке тығыз орналасады, сондықтан қолғап қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Латекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.09.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС №BY/112 11.01 |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/декларация ри подписанная.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 36 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Негіз материалы | латекс, аралас иірімжіп |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | латекс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | ақ, қызыл |
| Ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4606800035219 |
- Бағасы: 152 ₸

