
Қолғаптар х/б, ПВХ жабыны, "Нүкте", қаптамада 5 жұп, 7 класс Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ жабыны бар "Нүкте" 67718 трикотаж қолғаптары, қаптамада 5 жұп, 7-ші дәрежелі тоқыма бұйымдарының арқасында қолды кірден, сызаттардан, мозолейден және механикалық зақымданудан қорғайды. Олар бау-бақша, құрылыс, материалды өңдеу және басқа жұмыстар кезінде пайдалы болады. Қолғаптар қолға ыңғайлы орналасады, қозғалысты шектемейді, гипоаллергенді. Артықшылықтары Полиэфирлі жіп қосылған дем алатын табиғи мақта матаның арқасында қолдар жұмыс кезінде терлемейді. Қолғаптар кірден оңай тазаланады, сондықтан олар бірнеше рет қолдануға жарамды. Қолғаптың алақан бөлігінде әртүрлі құралдар мен ұсақ бөлшектерді сенімді ұстауды қамтамасыз ететін ПВХ жабыны бар. Иілгіш манжеттердің арқасында қолғаптар қолдан құлап кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Қаптамадағы бес жұп ұзақ уақыт пайдалану үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 34 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6821-Перчатки "Русский инструмент" 7 класс |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 7 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 5 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800033611 |
- Бағасы: 407 ₸

