
Қолғаптар х/б, 10 сынып Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трикотаж қолғаптар 67710, ұсақ құрылыс, жөндеу, монтаждау және бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Қолғаптар жоғары беріктігінің арқасында қолдарды механикалық зақымданудан қорғайды: мозолей, қажалу, сызаттар және т.б. Бұл ретте олар сезімталдығын сақтай отырып, саусақтардың қозғалысына кедергі жасамайды, бұл ұсақ бөлшектермен дәл жұмыс жасауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қолдар терлемейді — қолғаптар полиэфирлі жіп қосылған дем алатын мақта матадан жасалған. Бірнеше рет пайдалану — өнімдер дақтар мен кірден оңай тазаланады. Жұмысқа ыңғайлы — серпімді манжеттер қолғаптың қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 34 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6822-Перчатки "Русский инструмент" 10 класс |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Мақта |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800022295 |
- Бағасы: 83 ₸

