
Орамдағы қоршау торы, 1 х 20 м, ұяшық 15 х 15 мм, пластик, жасыл, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жасыл пластикалық қоршау торы 64512, 1 х 20 м, орамда, алмас тәрізді ұяшықтары 15 х 15 мм, қоршау жасау үшін қолданылады. Оның көмегімен бақша мен тұрғын үй аумағын толығымен қоршауға немесе жеке учаскелерді аймақтарға бөлуге болады. Бұйымды ағаш және тас материалдармен бірге тірі қоршауларға арналған қаңқа немесе декор элементі ретінде пайдалануға болады. Сондай-ақ, тор балалар мен спорт алаңдарында қоршаулар орнатуға, құстар мен жануарларға арналған қоршаулар жасауға ыңғайлы. Артықшылықтары Тор атмосфералық жауын-шашынға, ультракүлгін сәулелерге және температураның шектен тыс әсеріне төзімді полипропиленнен жасалған, бұл оның беріктігін қамтамасыз етеді. Бұйымды пайдалану тиімді, өйткені су астында тазалау оңай. 15 х 15 мм гауһар пішінді ұяшықтары бар қоршау ауа мен күн сәулесінің түсуіне кедергі жасамайды, бұл өсімдіктерге оң әсер етеді. Жасыл түсті қоршау эстетикалық көрініске ие және бақтың жалпы құрамын бұзбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 645-Бақша торлары, қоршау торлары |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800053589 |
- Бағасы: 7 577 ₸

