
Орамдағы көгал торы, 2 х 30 м, ұяшығы 9 х 9 мм, қара, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
64500 орамдағы көгал торы, өлшемі 2х30 м, ұяшықтары 9х9 мм, қара түсті, тегіс шөп жамылғысын қалыптастыруға, көгалды меңдерден қорғауға және оның негізін нығайтуға арналған. Спорт және балалар алаңдарында, үй маңындағы аумақтарда және саяжай учаскелерінде қолданылады.Артықшылығы9 х 9 мм гауһар тәрізді ұсақ ұяшықтар есебінен тор бұл жерді меңдер мен кеміргіштердің енуінен қорғайды.Тор еңістерде және тіктігі 20 градусқа дейінгі беткейлерде пайдалануға жарамды.Бұйым суаруға, шабуға және өсімдіктердің табиғи өсуіне кедергі келтірмейді.Пластикалық тор беріктігімен ерекшеленеді, өйткені ылғалдың әсерінен шірімейді, ультракүлгін сәулелерден және температураның өзгеруінен бұзылмайды.Тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін тор орамда жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полиэтилен |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 3000 мм |
| _баптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 15.2 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 645-Бақша торлары, қоршау торлары |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Ұяшық өлшемі | 9 х 9 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4607110000000 |
- Бағасы: 41 517 ₸

