
Бордюр "Кірпіш", 13 х 300 см, терракота, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Терракоталық шекара Palisad "Кірпіш" 13 x 300 см аумақты аймақтарға бөлу үшін қолданылады. Жинаққа 24 секция кіреді, олардың көмегімен сіз гүлзарларды, бақша төсектерін және ағаш діңдерін реттей аласыз, сонымен қатар жолдар мен көгалдарды ажырата аласыз. Артықшылықтары Бордюр жоғары сапалы пластиктен жасалған, сондықтан ол берік, берік, температураның шектен шығуына, ультракүлгін сәулелерге және жауын-шашынға төзімді. Қарапайым орнату — бөлімдерді бір-біріне бекітіп, аяқтарын жерге батыру жеткілікті. Шекарамен кез келген пішіндегі аумақты қоршауға болады — тікбұрышты, дөңгелек, сопақ, үшбұрышты. Қоршау табиғи кірпішке еліктеп, ландшафтқа өзіндік көрініс береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Биіктігі | 13 мм |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _баптамадағы саны | 24 шт |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 465 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.05 кг |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Түсі | терракота |
| Штрих-код | 4606800047342 |
- Бағасы: 3 939 ₸

