
Бордюр "Толқын", 7 х 350 см, терракота, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
7 x 350 см терракота түсті Палисад "Толқын" жиегі қала маңындағы аумақты немесе оған іргелес аумақты аймақтарға бөлуге арналған. Төменгі жиегіндегі үшкір аяқтар жердегі шекараны бекітуге мүмкіндік береді — сіз гүлзарларды, кереуеттерді реттей аласыз, жолдардың шекараларын, ағаштардың діңіне жақын шеңберлерін белгілей аласыз. Артықшылықтары Оңай орнату — бір жиекті орнату бірнеше секундты алады. Ультракүлгінге төзімділік — жиек күн сәулесінің әсерінен бұзылмайды. Қауіпсіздік — бордюр құрамында зиянды заттар жоқ полипропиленнен жасалған. Эстетикалық тартымдылық — қоршалған аумақтар ұқыпты көрінеді және аяқталған көрініске ие. Фигуралы қиманы рәсімдеу мүмкіндігі — қималарды бір-біріне бекіту кішкене иілістер жасауға мүмкіндік береді. Қаптамада 16 секция бар, олар 3,5 м кесіндіге жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.58 кг |
| Биіктігі | 7 мм |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| Қаптамадағы саны | 16 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4606800047359 |
- Бағасы: 3 196 ₸

