
Бордюр "Прованс", 14 х 310 см, сары, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сары жиек Palisad "Прованс" 65070, 14 х 310 см көгалдандырылған аумақтарды безендіру үшін қолданылады. Оның құрама құрылымы кез келген пішіндегі аумақты — гүлзарды, су қоймасын, ағаштың діңіне жақын шеңберін, бақша жолын қоршауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бордюр жоғары сапалы пластиктен жасалған, сондықтан ол берік, берік, температураның шектен шығуына, ультракүлгін сәулелерге және жауын-шашынға төзімді. Қарапайым орнату — бөлімдерді бір-біріне бекітіп, аяқтарын жерге батыру жеткілікті. Бордюрмен кез келген нысандағы — тікбұрышты, дөңгелек, сопақша, үшбұрышты учаскені қоршауға болады. Сары түс айналадағы ландшафтқа қарама-қайшы болып, оған өзіндік көрініс береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.22 кг |
| Биіктігі | 14 мм |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 247 мм |
| Қаптамадағы саны | 13 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 6 мм |
| Штрих-код | 4606800047397 |
- Бағасы: 2 963 ₸

